Żądania finansowe Godina zbyt duże dla Cagliari?

Atletico Madryt po triumfie w Lidze Europy
Atletico Madryt po triumfie w Lidze Europy fot. Mustafa Yalcin /Anadolu Agency / Hepta / Spor

Cagliari Calcio wciąż zabiega o pozyskanie Diego Godina. Kłopotem w rozmowach dotyczących transferu z udziałem Urugwajczyka są jednak różnice na tle finansowym. Zawodnik podobno nie jest zainteresowany obniżeniem swoich apanaży, na które może liczyć w Interze Mediolan.

Czytaj dalej…

Cagliari Calcio od dłuższego czasu wyraża chęć pozyskania piłkarza, ale wygląda na to, że zarobki w wysokości 5,5 miliona euro, na które Godin może liczyć w klubie z Lombardii, są barierą nie do spełnienia dla sterników Rossoblu.

Nic nie wyjdzie ze zmiany klubu?

La Gzzetta dello Sport twierdzi, że decydenci Cagliari cały czas starają się przekonać zawodnika do zmiany klubu. Fakt, że klub z Sardynii nie będzie w stanie spełnić oczekiwań finansowych piłkarza może być jednak decydujący.

Wcześniej FCInterNews informowało, że Inter był gotowy, aby opłacić piłkarzowi wynagrodzenie przez pierwsze trzy miesiące. Z kolei Cagliari zaoferowało Godinowi apanaże na poziomie 2,5 miliona euro rocznie.

Dodajmy, że były zawodnik Atletico Madryt ma kontrakt z mediolańską ekipą do końca czerwca 2022 roku. 34-latek trafił do teamu z miasta mody na zasadzie wolnego transferu latem minionego roku.

W szeregach Nerazzurrich urugwajski defensor wystąpił łącznie w 36 meczach, notując w nich da trafienia.

Komentarze