Wilshere zakotwiczy w klubie z Serie A?

Serie A
Serie A

Jack Wilshere według informacji włoskich mediów może tego lata rozstać się z West Hamem United. 28-latek łączony jest przez włoskich dziennikarze z transferem do Genoi CFC.

Czytaj dalej…

Jack Wilshere ma kontrakt ważny z Młotami do końca czerwca 2021 roku. Tym samym klub ze stolicy Anglii ma w zasadzie w tym okienku transferowym ostatnią szansę na sprzedaż piłkarza za w miarę przyzwoite pieniądze. West Ham jednocześnie nie chciałby, aby zawodnik rozstał się z klubem na zasadzie wolnego transferu.

Corriere dello Sport podaje, że nad pozyskaniem Wilshere’a zastanawia się klub z Ligurii w postaci Genoi. Sternicy teamu z portowego miasta podobno już zaczęli rozeznanie w sprawie tego, czy pozyskanie piłkarza jest w ogóle realne.

Duże rozczarowanie

Przypomnijmy, że Wilshere trafił do WHU z Arsenalu na zasadzie wolnego transferu w 2018 roku. W każdym razie piłkarz w szeregach Młotów nie zachwycił, notując w 18 meczach jedno trafienie i jedną asystę.

Popularne włoskie medium sportowe twierdzi, że zwolennikiem pozyskania piłkarza jest właściciel klubu w osobie Enrico Preziosiego.

Komentarze