Zawieszone rozmowy ws. nowych umów Linetty’ego i Ramireza

Karol Linetty
Karol Linetty fot. Grzegorz Wajda

Karol Linetty i Gaston Ramirez będą musieli poczekać do końca sezonu, gdyż rozmowy w sprawie ich przyszłości w UC Sampdorii zostały wstrzymane. Reprezentant Polski według medialnych doniesień znajduje się na celowniku ACF Fiorentiny i Torino FC.

Czytaj dalej…

Tuttosport przekonuje na swoich łamach, że w ostatnim czasie Linetty miał prowadzić rozmowy z klubem z Ligurii w sprawie nowego kontraktu. Dodajmy, że Polak ma ważną umowę z Sampdorią do końca czerwca 2021 roku.

Reprezentant Polski oczekuje miliona euro rocznie

Linetty aktualnie w ekipie z portowego miasta może liczyć na zarobki w wysokości 0,5 miliona euro rocznie. Zawodnik jest gotowy przedłużyć swój kontrakt z Sampdorią, ale pod warunkiem, że jego apanaże zostaną podwojone. Dodajmy, że najlepiej zarabiającym piłkarzem Sampy jest aktualnie Fabio Quagliarella, który inkasuje 1,2 miliona euro rocznie.

Turyński dziennik podaje jednak, że decydenci klubu z Ligurii podjęli decyzję, aby przełożyć rozmowy w sprawie nowych kontraktów dla swoich piłkarzy po zakończeniu sezonu, gdy będzie jasna sytuacja na temat tego, czy Sampa uchroni się przed spadkiem z ligi, czy nie.

Genueńczycy po rozegraniu 26 meczów ligowych plasują się aktualnie 16. pozycji w ligowej klasyfikacji, mając tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

Komentarze