Vidal rozwiązał umowę z Barcą, wkrótce dołączy do Interu

Arturo Vidal
Arturo Vidal fot. Grzegorz Wajda

Arturo Vidal według doniesień włoskich środków masowego przekazu we wtorek wieczorem doszedł do porozumienia z FC Barceloną w sprawie rozwiązania swojego kontraktu. Tym samym reprezentant Chile w ciągu najbliższych kilku godzin spodziewany jest w Mediolanie, gdzie ma finalizować swój transfer do miejscowego Interu.

Czytaj dalej…

Arturo Vidal w momencie, gdy trenerem Dumy Katalonii został Ronald Koeman, otrzymał jasny komunikat, że może szukać sobie nowego klubu, gdyż nie znajduje się w planach Holendra na nową kampanię.

Sport Mediaset podało, że Vidal wczoraj wieczorem rozwiązał swoją umowę z aktualnymi wicemistrzami La Liga, rezygnując praktycznie w całości ze swojej pensji, która miała być mu regulowana na mocy kontraktu obowiązującego do końca czerwca 2021 roku.

Vidal znów pod skrzydłami Conte, znów w Serie A

Włoscy dziennikarz podają, że Chilijczyk uzgodnił już warunki indywidualne z Interem Mediolan, z którym ma związać się umową na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Vidal ma zarabiać w szeregach Nerazzurrich sześć milionów euro na sezon plus premie.

Zawodnik zatem ponownie w trakcie swojej piłkarskiej kariery trafi pod skrzydła trenera Antonio Conte. Przypomnijmy, że obaj mieli okazję współpracować, gdy zawodnik grał w Juventusie.

Komentarze