Osimhen na celowniku dwóch klubów Serie A

Ligue 1
Ligue 1

Victor Osimhen budzi aktualnie zainteresowanie czołowych klubów europejskich. W grze o zawodnika Lille OSC biorą udział Manchester United, Chelsea FC i Liverpool FC. Tymczasem Le10Sport sugeruje, że aktualnie największe szanse na transfer z udziałem piłkarza mają Inter Mediolan i SSC Napoli.

Czytaj dalej…

Nigeryjski napastnik w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił w 36 meczach, notując w nich 18 trafień. Na koncie 21-latka jest również sześć asyst. Obecny kontrakt zawodnika z przedstawicielem Ligue 1 obowiązuje do 2024 roku.

Nigeryjczyk zamieni Francję na Włochy?

Tymczasem francuskie środki masowego przekazu wskazują, że Osimhen może niebawem zmienić klub. Urodzony w Lagos środkowy napastnik, który do Lille trafił latem minionego roku z RSC Charleroi za 12 milionów euro , łączony jest z przedstawicielami Serie A.

Inter i Napoli wydają się najbardziej zdeterminowane w sprawie pozyskania ośmiokrotnego reprezentanta Nigerii, który transfer do Włoch miałby traktować jako nowe wyzwanie w swojej przygodzie z piłką. Rynkowa wartość piłkarza szacowana jest na 27 milionów euro.

Komentarze