Valencia sprzątnie rzymianom sprzed nosa Mayorala?

La Liga
La Liga

Do niedawna wyglądało na to, że faworytem do pozyskania Borjy Mayorala było SS Lazio. Niewykluczone, że podobnie jak w przypadku Davida Silvy, zawodnik ostatecznie nie zakotwiczy w klubie z Wiecznego Miasta.

Czytaj dalej…

Sky Sport Italia podaje, że Lazio może obejść się smakiem w kontekście transferu z udziałem 23-latka, gdyż ofertę opiewającą na 15 milionów euro złożyła Realowi Madryt w sprawie piłkarza Valencia CF.

Mayoral jednak nie dla Orłów?

Przypomnijmy, że przedstawiciel Serie A ostatnio zdecydował się na wydanie 18 milionów euro na Vedata Muriqę z Fenerbahce SK, co sprawia, że Lazio ze spokojem podchodzi do ewentualnego kolejnego transferu z udziałem środkowego napastnika.

Przypomnijmy, że klub ze stolicy Włoch nie był jedynym przedstawicielem włoskiej ekstraklasy zainteresowanym pozyskaniem Mayorala. Hiszpan znajdował się również na celowniku ACF Fiorentiny. Wygląda jednak na to, że wypożyczony ostatnio do Levante UD zawodnik zakotwiczy w szeregach Nietoperzy.

Borja w trakcie sezonu 2019/2020 wystąpił łącznie w 36 meczach, w których zdobył dziewięć bramek, notując też dwie asysty.

Komentarze