Tuttosport: Juve z różnymi pomysłami na transfer Pogby

Paul Pogba
Paul Pogba fot. Grzegorz Wajda

Wciąż nie milkną doniesienia związane z przyszłością Paula Pogby. Tuttosport podjął się natomiast wyzwania, aby przeanalizować opcje ofert, które Juventus FC może złożyć Man Utd w spawie piłkarza.

Czytaj dalej…

Istnieje przynajmniej kilku piłkarzy, których klub z Piemontu może wykorzystać do tego, aby pozyskać mistrza świata z 2018 roku. W gronie tym znajdują się między innymi: Douglas Costa, Miralem Pjanic, Alex Sandro, Aaron Ramsey, czy Adrien Rabiot.

Warto jednak zaznaczyć, że nie tylko Juventus jest zainteresowany pozyskanie Pogby. Francuski pomocnik znajduje się też na celowniku Paris Saint-Germain, Realu Madryt, czy nawet Interu Mediolan. W ostatnich dniach światło dzienne ujrzała natomiast wiadomość, że klub z Old Trafford nie planuje przedłużyć umowy z zawodnikiem.

Powyższe doniesienia tylko spotęgowały spekulacje związane z ewentualnym transferem Pogby. Niewykluczone zatem, że Juventus będzie zmuszony do rozstania się z kilkoma piłkarzami, aby móc sfinansować transakcję, która może kosztować nawet 120 milionów euro.

Tuttosport wskazał różne kombinacje piłkarzy, którzy mogliby zostać wykorzystani przy ewentualnym temacie transferu Pogby, zaczynając od Douglasa Costy, który jest jednym z tych piłkarzy, na których trener Maurizio Sarri bardzo liczy, ale jego plany krzyżują kontuzje zawodnika.

Innym zawodnikiem, który może rozstać się z Juve, aby do turyńskiej ekipy mógł dołączyć reprezentant Francji, jest Alex Sandro. Brazylijczyk od dawna znajduje się na celowniku Czerwonych Diabłów. W gronie piłkarzy, którzy mogą być zaangażowani w ewentualną wymianę z Man Utd wymienia się też Walijczyka Ramseya i Francuza Rabiota.

Komentarze