Inter celuje w napastnika. Dwóch kandydatów

Marcus Thuram
Marcus Thuram PressFocus

Inter Mediolan sfinalizował już transfer Edina Dzeko, ale to niejedyny napastnik, który może dołączyć do zespołu. Według włoskich mediów Nerazzurri prowadzą obecnie rozmowy w sprawie dwóch innych zawodników – Marcusa Thurama i Joaquina Correi. Kluczowe decyzje mają zapaść w niedzielę.

  • Inter Mediolan czyni starania o pozyskanie podczas letniego okna transferowego kolejnego napastnika
  • Kandydatami do wzmocnienia Nerazzurrich są Marcus Thuram i Joaquin Correa
  • Wcześniej do zespołu Interu dołączył Edin Dzeko

Thuram i Correa kandydatami do gry w Interze

Latem z zespołem mistrzów Włoch pożegnał się Romelu Lukaku, który zdecydował się na przenosiny do londyńskiej Chelsea. Klub z San Siro sprowadził już doświadczonego Edina Dzeko, ale jego celem jest pozyskanie jeszcze jednego napastnika. Aktualnie najpoważniejszymi kandydatami do wzmocnienia drużyny prowadzonej przez Simone Inzaghiego są Marcus Thuram (Borussia M’Gladbach) i Joaquin Correa (Lazio).

Jak informuje Sky Sport Italia Inter nawiązał w ostatnim czasie kolejny kontakt z przedstawicielami niemieckiego klubu w sprawie Thurama. Oba kluby wydają się być blisko porozumienia. Borussia oczekiwała za swojego piłkarza 30 milionów euro, podczas gdy Inter był przygotowany na wyłożenie 20 milionów euro. Wiele wskazuje na to, że oba kluby spotkają się pośrodku i kwota ewentualnego transferu ustalona zostanie na 25 milionów euro.

Na celowniku Interu znajduje się również Angel Correa, którego agent stara się wynegocjować z Lazio warunki ewentualnego transferu swojego klienta. Władze Nerazzurrich oczekują obecnie na informacje dotyczące ewentualnych kwot, jakie musieliby wyłożyć i wówczas podejmą decyzję na którego z napastników się zdecydują. W Mediolanie mają nadzieję na podjęcie decyzji do niedzieli.

Zobacz także: Marcus Thuram zaoferowany Interowi Mediolan

Komentarze