Theo Hernandez: Chcę zostać w Milanie

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Ostatnio w mediach pojawiały się różne doniesienia związane z przyszłością Theo Hernandeza. Sam zawodnik w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów dał jednak do zrozumienia, że chce kontynuować swoją karierę w ekipie z Lombardii.

Czytaj dalej…

Theo Hernandez od momentu, gdy trafił do Milanu, szybko stało się kluczową postacią tej drużyny. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik zaliczył 22 spotkaniach, notując w nich pięć trafień i trzy asysty.

– Po tym, co osiągnąłem w Alaves, był to mój najlepszy rok w karierze. Muszę podziękować Milanowi i Paolo Maldiniemu – powiedział Theo Hernandez w rozmowie z Onda Cero.

– W Realu Madryt nigdy nie jest łatwo. Tym bardziej, jeśli trafia się do tego klubu z Atletico Madryt, gdzie dorastałem – kontynuował piłkarz.

– W Realu Sociedad też nie szło mi za dobrze. Tym samym chciałbym podziękować Milanowi, że mimo wszystko wierzył we mnie i mi zaufał. Jestem naprawdę szczęśliwy w tym klubie – przekonywał Francuz.

– Jestem bardzo zadowolony w Milanie i podjąłem decyzję, że chcę zostać w tym klubie. Mam jeszcze cztery lata ważną umowę i cieszę się z tego – zaznaczył Theo Hernandez.

Komentarze