Szoboszlai i Loftus-Cheek na celowniku Lazio

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Lazio rozgląda się za zawodnikami, którzy mogli wzmocnić drużynę w przyszłym sezonie. Jak informuje Il Messaggero, na celowniku klubu ze Stadio Olimpico znalazło się dwóch dobrze rokujących piłkarzy – Dominik Szoboszlai i Ruben Loftus-Cheek.

Czytaj dalej…

Dyrektor sportowy włoskiego klubu Igli Tare sporządził listę zawodników, których chętnie sprowadziłby na Półwysep Apeniński i którzy mogliby wzmocnić drużynę przed rywalizacją w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

Szoboszlai i Loftus-Cheek na liście Tare

Dziennik Il Messaggero informuje, że znaleźli się na niej dwaj utalentowani piłkarze – Dominik Szoboszlai z Red Bulla Salzburg i Ruben Loftus-Cheek z Chelsea. Drugi z nich był bliski przenosin do Rzymu już latem ubiegłego roku, ale plany pokrzyżowała kontuzja.

Ciekawą opcją jest bez wątpienia 21-letni Szoboszlai, który na co dzień występuje w austriackim Red Bullu Salzburg. W obecnym sezonie reprezentant Węgier rozegrał na boiskach tamtejszej ekstraklasy 17 spotkań, zdobywając dwa gole i notując cztery asysty.

Z kolei rozwój 24-letni Loftus-Cheeka zdecydowanie zahamowała wspomniana kontuzja, która nie pozwoliła mu w tym sezonie na żaden występ w pierwszym zespole Chelsea. Piłkarz wrócił do pełnej sprawności tuż przed zawieszeniem rozgrywek.

Komentarze