Sternicy PSG i Man Utd zarzucą sieci na Skriniara?

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

W ostatnim czasie coraz częściej słychać głosy, że szeregi Interu Mediolan może pożegnać Milan Skriniar. Tymczasem The Mirror donosi na swoich łamach, że do gry o zawodnika zamierzają włączyć się takie kluby jak Manchester United i Paris Saint-Germain.

Czytaj dalej…

Środkowy defensor od dłuższego czasu znajduje się na celowniku największych klubów ze Starego Kontynentu, z Man City, Realem Madryt i Bayernem Monachium na czele. Do tej pory transfer wydawał się jednak mało prawdopodobny, bo klub z Lombardii niechętnie podchodził do tematu rozstania ze Słowakiem. Wygląda na to, że sytuacja uległa zmianie.

Mediolańczycy zarobią krocie za reprezentanta Słowacji?
Najnowsze doniesienia angielskich środków masowego przekazu wskazują, że decydenci Czerwonych Diabłów mają plan, aby zaoferować 65 milionów euro Interowi Mediolan za zawodnika, co wydaje się propozycją godną zainteresowania dla przedstawicieli Serie A.

Tymczasem serwis Le10Sport donosi, że mistrzowie Francji też są chętni na pozyskanie Skriniara. PSG dostrzega w zawodniku Nerazzurrich idealnego następcę dla Thiago Silvy, który po zakończeniu rozgrywek Ligi Mistrzów w sierpniu pożegna się ze stołecznym klubem.

Przypomnijmy, że słowacki defensor trafił do Interu z UC Sampdorii w 2017 roku, kosztując wówczas 34 miliony euro.

Komentarze