Smalling kolejnym piłkarzem Man Utd w Interze?

Chris Smalling
Chris Smalling fot. Grzegorz Wajda

Chris Smalling i jego saga transferowa wciąż trwa. Anglik w trakcie trwającego okienka transferowego był łączony z transferem do AS Romy, ale jak na razie kluby nie doszły do porozumienia. Ten fakt planuje wykorzystać Inter Mediolan, który chciałby angielskim defensorem wypełnić lukę po ewentualnym rozstaniu z Milanem Skriniarem.

Czytaj dalej…

Chris Smalling ma aktualnie umowę ważną z Manchesterem United, która obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. W związku z tym, że Słowak Skriniar znalazł się ostatnio na celowniku Tottenhamu Hotspur, to działacze Nerazzurrich mają koncepcję, aby zastąpić go Anglikiem.

Smalling raczej nie znajduje się w planach Czerwonych Diabłów na trwającą kampanię. Kłopot w tym, że nie ma klubu, który spełniłby oczekiwania Manchesteru United pod względem finansowym.

Nie jest jednak żadnym nadużyciem stwierdzenie, że sternicy Czarno-niebieskich wiedzą jak robić interesy z angielskim klubem, bo ostatnio Man Utd na Inter zamieniali: Romelu Lukaku, Alexis Sanchez, czy Ashley Young.

Wiele zależy od przyszłości reprezentanta Słowacji?

Sky Sport Italia podaje, że na dzisiaj sytuacja związana z przyszłością Skriniara wygląda tak, że kluby nie potrafią nawiązać nici porozumienia w sprawie sumy odstępnego. Klub z Lombardii wycenił piłkarza na 55-60 milionów euro. Tymczasem decydenci The Spurs są gotowi zaoferować 30 mln euro, umieszczając w ofercie dodatkowo piłkarzy.

Biorąc pod uwagę fakt, że Inter dąży do uszczuplenia kadry, to wskazane wyżej rozwiązanie raczej nie stanie się faktem, bo Inter nie jest tego typu transakcją zainteresowany. Niewykluczone jednak, że Anglik Smalling i tak dołączy do teamu z miasta mody, gdzie wypełniłby lukę po Diego Godinie, który zasilił ostatnio szeregi Cagliari Calcio.

Komentarze