Sky: Nandez przedłuży umowę z Cagliari

Serie A
Serie A

Sky Sport Italia sugeruje, że wkrótce nowe porozumienie z Cagliari Calcio ma parafować Nahitan Nandez. W nowej umowie Urugwajczyka ma zostać wpisana klauzula odstępnego, wynosząca 36 milionów euro.

Czytaj dalej…

24-latek na początku tego roku zakomunikował, że jest zdecydowany, aby kontynuować swoją współpracę z klubem z Sardynii. Cagliari też było otwarte na parafowanie nowego kontraktu z zawodnikiem, chcąc jednocześnie zlikwidować jeden z elementów, który do tej pory jest zapisany w umowie zawodnika.

Znany włoski dziennikarz sportowy Gianlkuca Di Marzio przekonuje, że obie strony osiągnęły porozumienie na płaszczyźnie warunków indywidualnych piłkarza. Wszystko też wskazuje na to, że w kontrakcie Nandeza utrzymana zostania klauzula odstępnego.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie zawodnik był przez media łączony z transferem do SSC Napoli. Klub z Kampanii jest podobno do tego stopnia zainteresowany pozyskaniem byłego piłkarza Boca Juniors, że może aktywować niebawem klauzulę odstępnego zapisaną w kontrakcie zawodnika.

Nandez ma umowę ważną z Rossoblu do końca czerwca 2024 roku.

Komentarze