Sky: Hysaj może zamienić Napoli na Spartak

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Elseid Hysaj według najnowszych doniesień włoskich mediów może jeszcze w trakcie trwającego okienka transferowego zmienić klub. Albańczyk znalazł się na celowniku Spartata Moskwa, który podobno zaoferował za piłkarza 7 milionów euro, oferując zawodnikowi pięcioletni kontrakt.

Czytaj dalej…

Elseid Hysaj ma umowę z SSC Napoli ważną do końca czerwca 2021 roku. Tym samym klub z Kampanii ma jedną z ostatnich szans na to, aby sprzedać zawodnika za rozsądne pieniądze.

Sky Sport Italia twierdzi, że przedstawiciel ligi rosyjskiej ma nadzieję, że uda mu się pozyskać Hysaja, który w szeregach Spartaka miałby wzmocnić rywalizację w defensywie.

Hysaj miałby do ekipy ze stolicy Rosji trafić za 7 milionów euro, wiąząć swoją przyszłość ze Spartakiem do 2025 roku. Zawodnik mógłby liczyć w szeregach moskiewskiej ekipy na zarobki na poziomie 3 milionów euro na sezon. Dla porównania w ekipie z Kampanii zawodnik zarabia rocznie 1,6 miliona euro.

Dodajmy, że albański defensor w ekipie Azzurrich zaliczył jak na razie dwa spotkania w trakcie kampanii 2020/2021. Napoli z dorobkiem sześciu punktów na koncie jest liderem włoskiej ekstraklasy. Przypomnijmy, że Hysaj dołączył do teamu spod Wezuwiusza w 2015 roku z Empoli FC za pięć milionów euro.

W szeregach Napoli zawodnik zaliczył 196 spotkań.

Komentarze