Azmoun zastąpi Mertensa w Napoli?

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Sardar Azmoun zastąpi Driesa Mertensa w zespole Napoli? Jak informują włoskie media, klub z Neapolu jest poważnie zainteresowany pozyskaniem zawodnika Zenitu Sankt Petersburg.

Czytaj dalej…

W Neapolu przygotowują się już na odejście Driesa Mertensa, którego kontrakt z klubem wygasa 30 czerwca. Nic nie wskazuje również na to, aby reprezentant Belgii zdołał uzgodnić z władzami klubu warunki ewentualnego jego przedłużenia. Napoli przygotowuje się już na taki scenariusz – informuje La Gazzetta dello Sport.

Reprezentant Iranu wzmocni ofensywę Napoli?

Na celowniku Napoli znalazł się, występujący na co dzień w Zenicie Sankt Petersburg, reprezentant Iranu, który na rosyjskich boiskach gra od 2013 roku. Do Zenitu trafił zaledwie rok temu, za 12 milionów euro z Rubina Kazań. Obecnie jest wyceniany na około 15 milionów euro.

Według La Gazzetty dello Sports Napoli na razie nie rozpoczęło formalnych rozmów w sprawie transferu Azmouna, ale doszło już do pierwszych kontaktów w tej sprawie.

W obecnym sezonie Azmoun rozegrał w barwach Zenitu 29 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając w nich 14 bramek i notując siedem asyst. Łącznie na boiskach rosyjskiej ekstraklasy rozegrał do tej pory 162 spotkania, zdobywając 52 bramek.

Na swoim koncie 25-latek ma również 46 występów i 31 bramek w reprezentacji Iranu.

Komentarze