Tonali z pięcioletnią umową w Interze?

Sandro Tonali
Sandro Tonali fot. Grzegorz Wajda

Przedstawiciele Interu Mediolan kontynuują starania w sprawie sprowadzenia utalentowanego pomocnika Brescii Calcio Sandro Tonaliego. Nerazzurri przygotowali już konkretną propozycję dla samego zawodnika.

Czytaj dalej…

Jak poinformował włoski dziennikarz sportowy Nicolo Schira, Inter oferuje piłkarzowi podpisanie pięcioletniego kontraktu, dzięki któremu będzie zarabiał 2,5 miliona euro rocznie plus bonusy. Wydaje się, że w uzyskaniu porozumienia w sprawie warunków indywidualnego kontraktu nic nie powinno stanąć na przeszkodzie.

Władze Interu cały czas pracują również nad osiągnięciem porozumienia z Brescią w sprawie warunków transferu. Obecny klub Tonaliego oczekuje za swojego piłkarza 50 milionów euro. Niewykluczone, o czym już wcześniej informowały włoskie media, że kwota ta zostanie podzielona na stałą kwotę oraz dodatkowe bonusy.

Tonalim, który w tym sezonie zadebiutował na boiskach Serie A, rozgrywając na nich do tej pory 23 spotkania, zainteresowany był również Juventus. Piłkarz jest jednak podobno zdecydowany na zasilenie szeregów Nerazzurrich.

Komentarze