Nie ma porozumienia między Barcą a Juve!

Mattia De Sciglio
Mattia De Sciglio fot. Grzegorz Wajda

Kataloński Sport informował dzisiaj, że FC Barcelona doszła do porozumienia z Juventusem FC w sprawie wymiany piłkarzy. Do ekipy z Katalonii mieli według tych sugestii trafić Miralem Pjanić i Mattia De Sciglio. Z kolei do mistrzów Włoch miałby dołączyć Nelson Semedo. Doniesienia te zdementował zdążył już zdementować zwykle dobrze poinformowany w sprawie transferów Romeo Agresti.

Czytaj dalej…

Znany dziennikarz sportowy podkreśla jednak, że są prowadzone rozmowy między sternikami obu klubów wymienionych na wstępie. W każdym razie do żadnego konsensu między Barcą i Juve jeszcze nie doszło.

Przypomnijmy, że hiszpańska gazeta podawała też, że Juventus oprócz oddania dwóch piłkarzy do klubu z siedzibą na Camp Nou, miałby też przelać 25 milionów euro na konto Barcy, gdyż decydenci Dumy Katalonii wyceniają Portugalczyka Semedo na 50 milionów euro.

Odnotujmy natomiast, że klub z Piemontu podobno cały czas nie odpuścił tematu pozyskania Arthura Melo. Mimo że sam zawodnik niechętnie podchodzi do transferu do Juve, przekonując w jednym z oświadczeń, że dobrze czuje się w szeregach Blaugrany.

Komentarze