Roma złożyła ofertę za napastnika Evertonu

Moise Kean
Moise Kean fot. Grzegorz Wajda

Powrót Moise’a Keana do Włoch nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Sprowadzeniem 20-letniego napastnika poważnie zainteresowana jest Roma, której przedstawiciele prowadzą już zaawansowane negocjacje z Evertonem.

Czytaj dalej…

Reprezentant Włoch do Premier League trafił zaledwie rok temu z Juventusu. Wówczas Everton wyłożył za niego 27,5 miliona euro. Piłkarz nie zdołał jednak spełnić pokładanych w nim nadziei, czego potwierdzeniem jest zaledwie jeden zdobyty gol w 22 ligowych występach. Wiele wskazuje na to, że jego przygoda z angielską piłką zakończy się już niebawem.

Zaawansowane rozmowy Romy z Evertonem

Poważnie zainteresowana pozyskaniem 20-letniego napastnika jest AS Roma. Dyrektor sportowy włoskiego klubu Gianluca Petrachi przedstawił już Evertonowi oficjalną ofertę – informuje Calciomercato.com.

Propozycja zakłada wypożyczenie Keana za dwa miliony euro z opcją definitywnego transferu za 22 miliony euro. Przedstawiciele Evertonu chcieliby natomiast, aby Roma była zobligowana do wykupienia piłkarza, nawet jeżeli miałoby to nastąpić za dwa lata. Rozmowy w tej sprawie zapewne będą kontynuowane i wiele wskazuje na to, że zakończą się porozumieniem.

Komentarze