Roma wciąż bez porozumienia ws. Smallinga

Chris Smalling
Chris Smalling fot. Grzegorz Wajda

AS Roma cały czas zabiega o to, aby pozyskać na stałe Chrisa Smallinga z Manchesteru United. Klub z siedzibą na Old Trtafford nie wydaje się jednak skłonny do negocjacji w sprawie sumy odstępnego za piłkarza.

Czytaj dalej…

Czerwone Diabły wydają się mieć jasne stanowisko w sprawie środkowego defensora, który zdążył dać już do zrozumienia, że ma plan, aby kontynuować swoją karierę w klubie ze stolicy Włoch.

Przypomnijmy, że Manchester United jest skłonny definitywnie rozstać się ze Smallingiem, ale pod warunkiem, że pojawi się chętny, który wyłoży 20 milionów euro za piłkarza. Rzymianie w każdym razie nie są w stanie ponieść takiego kosztu za Anglika.

Próby z góry skazane na niepowodzenie?

CalcioMercato.com podaje, że Roma próbowała przedłużyć umowę z zawodnikiem nie tylko na lato, ale również na następny sezon. Rzymianie byli gotowi przedłużyć wypożyczenie Smallinga ze zobowiązaniem do zakupu za 18 milionów euro.

Odnotujmy, że Roma i Man Utd są w trakcie przygotowań do rozgrywek Ligi Europy, które zostaną wznowione w przyszłym miesiącu. Najnowsze doniesienia mediów wskazują, że klub z Premier League nie pozwoli Romie na to, aby w jej barwach grał w tych rozgrywkach angielski defensor.

Smalling w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 35 meczach, notując w nich dwa trafienia i dwie asysty.

Komentarze