Reprezentant Rosji jednak w Atalancie?

Aleksiej Miranczuk
Aleksiej Miranczuk fot. Vitaliy Timkiv / Sputnik / Hepta / Sport Pict

Atalanta Bergamo wróciła do rywalizacji o pozyskanie pomocnika Lokomotiwu Moskwa, Aleksieja Miranczuka. Według informacji Sky Sport Italia, klub z Lombardii zintensyfikował swoje starania i liczy na finalizację transferu 24-letniego reprezentanta Rosji.

Czytaj dalej…

O zainteresowaniu Miranczukiem ze strony Atalanty mówiło się już jakiś czas temu, ale wydawało się, że klub z Bergamo zwrócił swój wzrok w kierunku innych zawodników. W międzyczasie zawodnik znalazł się na celowniku Milanu i Rossoneri wydawali się być faworytem do pozyskania piłkarza.

Okazuje się jednak, że Atalanta wcale skreśliła Miranczuka ze swojej listy transferowych celów i w ostatnich dniach negocjacje w sprawie transferu Rosjanina miały nabrać tempa. 24-letni zawodnik jest obecnie wyceniany na około 15-20 milionów euro.

Reprezentant Rosji bardzo dobrze rozpoczął nowy sezon w barwach Lokomotiwu. W czterech ligowych spotkaniach zdobył dwie bramki i zanotował jedną asystę. Teraz, z powodu kontuzji uda, czeka go jednak kilkutygodniowa przerwa.

Komentarze