PSG wyłoży 60 mln euro za Milinkovicia-Savicia?

Sergej Milinkovic-Savic
Sergej Milinkovic-Savic fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Paris Saint-Germain wciąż stara się pozyskać Sergeja Milinkovicia-Savicia z SS Lazio. Najnowsze doniesienia Le10Sport wskazują, że klub ze stolicy Francji jest gotowy wyłożyć 60 milionów euro na transfer z udziałem Serba. Oczekiwania działaczy ekipy z Wiecznego Miasta jednak nieco większe.

Czytaj dalej…

Spekuluje się, że rzymianie mają nadzieję, że uda im się sprzedać Milinkovicia-Savicia za 80-85 milionów euro. To co prawda suma i tak mniejsza, niż pierwotne założenie, które oscylowało w granicach 100 milionów euro. W każdym razie suma jest i tak duża, mając na uwadze aktualnie realia w związku z koronapauzą.

Pewne jest to, że o ile z Interem Mediolan w sprawie finalizacji transakcji z udziałem Mauro Icardiego paryżanie porozumieli się stosunkowo szybko, to z prezydentem Claudio Lotito rozmowy mogą być trudniejsze. Powszechnie wiadomo, że sternik Orłów uchodzi za niezwykle trudnego negocjatora.

Środkowy pomocnik rzymian w tym sezonie wystąpił łącznie w 31 spotkaniach, notując w nich pięć trafień i siedem asyst. Obecny kontrakt 15-krotnego reprezentanta Serbii obowiązuje z Lazio do 2024 roku.

Komentarze