Paratici: Sarri i CR7 na pewno zostaną w Juve

Fabio Paratici
Fabio Paratici fot. Grzegorz Wajda

W ostatnich tygodniach nie milkną doniesienia na temat ewentualnego zwolnienia Maurizio Sarriego z Juventusu FC. Dyrektor sportowy klubu z Piemontu w osobie Fabio Paraticiego dał jasno do zrozumienia w rozmowie przed meczem Juventusu FC z SS Lazio, że doświadczony szkoleniowiec poprowadzi Starą Damę także w kolejnej kampanii.

Czytaj dalej…

Działacz turyńskiego klubu nie tylko potwierdził, że Sarri nie rozstanie się z Juventusem, ale też przekonywał, że w kolejnym sezonie w ekipie z Piemontu nadal będą grać Cristiano Ronaldo i Paulo Dybala, co na pewno jest dobrą wiadomością dla kibiców Bianconerich.

Paratici: Sarri nadal będzie trenerem Juve

– Gdy słyszymy głosy o tym, że w Juventusie nastąpi zmiana trenera, to tylko się uśmiechamy. To są tylko medialne plotki, do których jesteśmy już przyzwyczajeni. Mogę zapewnić, że w kolejnej kampanii Sarri będzie nadal trenerem Juve – powiedział Paratici w rozmowie ze Sport Mediasetem.

– Przyzwyczailiśmy się też do tego, że po latach zwycięstw, gdy Juventus remisuje spotkania, to jest mowa o kłopotach w szatni i tak dalej. W każdym razie nie traktujemy tego nigdy poważnie, śmiejąc się z tego typu doniesień. Nic innego nam nie zostaje – zaznaczył 48-latek.

Dybala i Ronaldo nie odejdą z Juve tego lata

Warto odnotować, że według niektórych informacji niepewni swojej przyszłości w klubie z północnych Włoch są Argentyńczyk Dybala i Portugalczyk Ronaldo. Paratici jest jednak pewny, że wymienieni zawodnicy nie rozstaną się z Juventusem.

– Cristiano jest szczęśliwy tutaj i jest pewny tego, że chce zostać w Juve. Podobnie jest w przypadku Dybali. Często rozmawiamy z agentami piłkarza, szukając najlepszego rozwiązania w związku z nowym kontraktem. Paulo, musi zostać z nami. Jest dla nas bardzo ważny, a co najważniejsze, wciąż ma wiele do zaoferowania Juventusowi w najbliższych latach – skwitował Włoch.

Komentarze