Paratici: Prowadzimy negocjacje z FC Barceloną

Miralem Pjanić
Miralem Pjanić fot. Grzegorz Wajda

Dyrektor sportowy Juventusu FC w osobie Fabio Paraticiego potwierdził, że trwają negocjacje z FC Barceloną w sprawie wymiany piłkarzy. Do ekipy z Piemontu miałby trafić Arthur Melo, a w do ekipy z Katalonii Miralem Pjanic.

Czytaj dalej…

Wiele tytułów prasowych we Włoszech i Hiszpanii jest pewnych, że umowa zostałaby już zawarta, gdyby Brazylijczyk Arthur nie stawiał oporów przy tego typu transakcji. Zawodnik nie ukrywa, że nie chce odchodzić z Barcy.

– Często rozmawialiśmy z Barceloną, ale w tej chwili wszystkie zespoły grają ważne mecze, więc woleliśmy odłożyć inne sprawy na późniejszy termin – powiedział działacz klubu z Piemontu w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Daty nie są ważne

Istnieją doniesienia, że Barca z Juve muszą dojść do porozumienia do 30 czerwca, aby zrównoważyć bilans i jednocześnie móc zarejestrować transakcję w okresie rozliczeniowym 2019/2020. Paratici zabrał też głos w tej kwestii.

– Nie chodzi o to, aby sfinalizować transfer przed 30 czerwca, czy po. Najważniejsze jest znalezienie porozumienia między obiema stronami. Piłkarze też muszą być przekonani do transakcji. Daty nie są istotne – rzekł 47-latek.

Komentarze