Paqueta do Benfiki, Florentino Luis do Milanu?

Lucas Paqueta
Lucas Paqueta fot. Grzegorz Wajda

Lucas Paqueta jest jednym z zawodników, którzy prawdopodobnie pożegnają się latem z Milanem. Dotychczas najczęściej mówiło się o jego możliwych przenosinach do Fiorentiny, ale jak informuje Calciomercato.com, w grę wchodzi również jego transfer do Benfiki Lizbona.

Czytaj dalej…

Brazylijski pomocnik, który do Milanu trafił w styczniu 2019 roku, dotychczas nie spełnił pokładanych w nim nadziei i Rossoneri są gotowi na rozstanie z nim podczas najbliższego okna transferowego.

Nie jest tajemnicą, że Lucasa Paquetę do siebie chętnie sprowadziliby przedstawiciele Fiorentiny, którzy mieli już Rossonerim przedstawić ofertę dwuletniego wypożyczenia. Takie rozwiązanie nie do końca satysfakcjonuje jednak władze Milanu, którzy poszukują innego rozwiązania dla swojego zawodnika.

Milan i Benfica wymienią się piłkarzami?

Calciomercato.com informuje, że w grze o sprowadzenie Brazylijczyka do siebie pozostaje Benfica Lizbona. Wyceniany przez Milan na 30 milionów euro Paqueta mógłby trafić do portugalskiego klubu w ramach rozliczenia za Florentino Luisa, za którego Benfica oczekuje 45 milionów euro. W związku z tym, aby taka transakcja była możliwa, włoski klub musiałby dopłacić 15 milionów euro.

Komentarze