Oficjalnie: Kumbulla nowym obrońcą Romy

Serie A
Serie A

Marash Kumbula zasilił szeregi AS Romy, poinformował klub z Wiecznego Miasta. Albańczyk trafił do teamu z Rzymu na dwuletnie wypożyczenie z obowiązkowym transferem definitywnym. W zamian za albańskiego zawodnika do Hellas Werony trafili: Mert Cetin, Matteo Cancellieri i Aboudramane Diaby.

Czytaj dalej…

Marash Kumbulla nie ukrywał radości, że zasilił szeregi rzymian po ogłoszeniu transferu.

– Roma to szansa i wyzwanie, więc nie można było nie skorzystać z okazji, aby dołączyć do tego klubu – rzekł piłkarz cytowany przez oficjalną stronę AS Romy.

– Byłem przekonany do planu klubu i nie wahałem się przed dokonaniem takiego wyboru – zrobię wszystko, aby nie zawieść tych, którzy mi zaufali – kontynuował Kumbulla.

20-latek, który urodził się i wychował we Włoszech, ale gra w reprezentacji Albanii, był w ostatnim czasie obiektem zainteresowania wielu klubów. Zawodnik znajdował się na celowniku SS Lazio, SSC Napoli, czy Interu Mediolan.

Kumbulla w szeregach Giallorossich będzie grał z numerem 24 na koszulce. Niewykluczone, że okazję do debiutu piłkarz otrzyma już w ten weekend, gdy Roma zmierzy się z Hellasem Werona w ramach pierwszej kolejki włoskiej ekstraklasy.

Komentarze