Oficjalnie: Borja Mayoral wzmocnił Romę

Borja Mayroal
Borja Mayroal fot. PressFocus

Borja Mayoral został nowym zawodnikiem AS Romy, poinformował klub z Wiecznego Miasta. 23-latek trafił do ekipy ze stolicy Włoch na wypożyczenie z opcją transferu definitywnego. W szeregach rzymian zawodnik ma wzmocnić ofensywę.

Czytaj dalej…

Borja Mayoral został wypożyczony do Romy na dwa lata z opcją transferu definitywnego. Jeśli miałoby dojść do transferu definitywnego za rok, to wówczas suma transakcji ma wynieść 15 milionów euro. Jeśli miałoby do tego dojść rok później, to wówczas ta kwota zwiększyłaby się do 20 milionów euro, brzmią nieoficjalne komunikaty.

“AS Roma ma przyjemność ogłosić podpisanie umowy Borjy Mayoral” – brzmi oświadczenie. “Napastnik dołącza do Romy z Realu Madryt na wypożyczenie do 30 czerwca 2022 roku” – czytamy dalej.

Jeśli zostanie aktywowana klauzula związana z wykupieniem piłkarza przez sterników Giallorossich, to wówczas zawodnik zwiąże swoja przyszłość z Romą do 2025 roku.

Odnotujmy, że Borja Mayoral został po raz kolejny wypożyczony przez klub z Wiecznego Miasta. W poprzedniej kampanii piłkarz bronił barw Levante UD, a wcześniej grał w VfL Wolfsburg.

Komentarze