Napoli zaoferuje ponad 20 mln euro za Bogę?

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że Jeremie Boga latem rozstanie się z US Sassuolo. Najnowsze doniesienia włoskich mediów wskazuję, że zawodnikiem zainteresowało się SSC Napoli, oferując 22 miliony euro za piłkarza.

Czytaj dalej…

W trakcie trwającej kampanii 23-latek wystąpił w 24 spotkaniach, notując w nich osiem trafień i cztery asysty. Taki stan rzeczy sprawił, że chętnych na zawodnika nie brakuje.

W związku z tym, że ostatnio światło dzienne ujrzała wiadomość, że Chelsea FC nie kwapi się do tego, aby skorzystać z możliwości odkupienia reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej, to w kolejce po zawodnika zaczyna ustawiać się kolejka chętnych. Klub z regionu Emilia-Romania ma jednak nadzieję, że Boga jeszcze jeden sezon zostanie w nim.

Kolejka chętnych po piłkarza urodzonego w Marsylii

TuttoMercatoWeb donosi jednak, że sternicy aktualnych wicemistrzów Serie A są poważnie zainteresowani Bogą. Napoli jest gotowe zaoferować za zawodnika ponad 20 milionów euro. Klub z Kampanii do tego stopnia jest zdeterminowana, aby pozyskać zawodnika, że jest gotowa oddać też w zamian dwóch swoich piłkarzy, których personalia na razie nie są znane.

Napoli to w każdym razie nie jedyny klub chętny na zakup Bogi. Zawodnik znajduje się też na liście życzeń: AS Romy, AC Milanu, Atalanty BC, Borussii Dortmund, czy Sevilli FC.

Komentarze