Napoli także chce utalentowanego Węgra

Serie A
Serie A

Nie tylko Lazio i Milan są zainteresowane pozyskaniem pomocnika Red Bull Salzburg Dominika Szoboszlaia. Do tego grona dołączył inny przedstawiciel Serie A – Napoli.

Czytaj dalej…

Przedstawiciele klubu ze Stadio San Paolo chcą wzmocnić drużynę przed nowym sezonem i rozglądają się przede wszystkim za młodymi piłkarzami, ale mającymi już pewne doświadczenie.

Jak poinformował Gianluca Di Marzio, na celowniku Napoli znalazł się właśnie Szoboszlai. Nawiązany został już nawet w jego sprawie kontakt z władzami austriackiego klubu.

19-latek regularnie występuje zarówno w Red Bull Salzburg, jak i seniorskiej reprezentacji Węgier. W tym sezonie w barwach austriackiego zespołu rozegrał 32 spotkania we wszystkich rozgrywkach, zdobywając pięć bramek i notując 11 asyst.

Jaki kierunek wybierze Szoboszlai?

Utalentowany pomocnik z pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania. Piłkarz już od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Lazio Rzym, a ostatnio do rywalizacji o jego sprowadzenie miał się włączyć AC Milan. We włoskich mediach pojawiły się nawet informacje, że Szoboszlai chętnie przeniósłby się na San Siro. Teraz do grona klubów zainteresowanych jego sprowadzeniem dołączyło Napoli, które będzie starało się przekonać go do występów w zespole prowadzonym przez Gennaro Gattuso.

Komentarze