Napoli rozważało sprowadzenie włoskiego snajpera

Ciro Immobile
Ciro Immobile fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Napoli jest coraz bliżej sfinalizowania transferu Victora Osimhena, ale okazuje się, że na celowniku klubu ze Stadio San Paolo znajdował się również inny napastnik. Jak informuje La Repubblica był nim Ciro Immobile.

Czytaj dalej…

Wzmocnienie siły ofensywnej zespołu, także ze względu na bardzo prawdopodobne odejście Arkadiusza Milika, jest jednym z priorytetów Napoli na letnie okno transferowe. Wiele wskazuje na to, że nowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Gennaro Gattuso zostanie Victor Osimhen, którego przedstawiciele przebywają już w Neapolu w celu sfinalizowania opiewającego na 81 milionów euro transferu. Niewykluczone, że nastąpi to jeszcze w tym tygodni.

Osimhen nie był jednak jedynym zawodnikiem, którego sprowadzenie rozważali przedstawiciele Napoli. Na celowniku klubu znajdował się również najlepszy strzelec obecnego sezonu Serie A Ciro Immobile. 30-latek urodził się w Neapolu, a jego agent w przeszłości przyznał, że jego klient nie odmówiłby przenosin do klubu ze swojego rodzinnego miasta.

50 milionów euro za Immobile

Jak informuje La Repubblica, Napoli zrezygnowało ze starań o pozyskanie napastnika Lazio, po tym jak poznało oczekiwania finansowe klubu ze Stadio Olimpico. Prezydent Lazio Claudio Lotito był gotowy na sprzedaż jednego z kluczowych zawodników zespołu, ale tylko pod warunkiem otrzymania za niego 50 milionów euro. Prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis uznał jednak, że to zbyt wysoka kwota za zawodnika, który w tym roku skończył 30 lat.

Komentarze