Raiola dementuje doniesienia ws. Mkhitaryana

Henrikh Mkhitaryan
Henrikh Mkhitaryan fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Henrikh Mkhitaryan według doniesień Corriere dello Sport miał ostatnio wysłać wiadomość do sterników Arsenalu FC z prośbą o zawarcie porozumienia z AS Romą w sprawie transferu. W zdecydowanie tonie takie informacje zdementował jednak na jednym z portali społecznościowych menedżer reprezentanta Armenii.

Czytaj dalej…

Mkhitaryan dołączył do ekipy z Wiecznego Miasta w trakcie ostatniej letniej sesji transferowej. 31-latek dołączył do Romy na wypożyczenie, za które włoski klub zapłacił trzy miliony euro. Roma ma także możliwość wykupienia zawodnika z klubu Premier League.

Medialne spekulacje wskazują, że Arsenal ma oczekiwać za swojego piłkarza 18-20 milionów euro (14-16 milionów funtów). Okazuje się jednak, że rzymianie są w stanie zapłacić za Mkhitaryana maksymalnie 10 milionów euro (8 milionów funtów).

Włoski dziennik rozdrażnił super agenta!

W związku z powyższym Corriere dello Sport opublikowało ostatnio, że wypożyczony do włoskiej ekipy zawodnik wysłał wiadomość do przedstawicieli The Gunners, aby zawarli porozumienie z Romą w sprawie transakcji. Okazuje się jednak, że nic takiego nie miało miejsca, do czego odniósł się Mino Raiola.

Mkhitaryan nie wysłał żadnej wiadomości do Arsenalu. Szczególnie w takich czasach fałszywe wiadomości są absolutnie nie do przyjęcia  – napisał menedżer zawodnika na łamach Twittera.

Komentarze