Milan pozyskał Norwega, Hauge zasilił ofensywę Rossonerich!

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

AC Milan oficjalnie poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej, że nowym zawodnikiem tego klubu został Jens Petter Hauge. Norweg trafił do teamu z Serie A z Bodoe/Glimt, z którym ostatnio Rossoneri rywalizowali w eliminacjach do Ligi Europy.

Czytaj dalej…

Jens Petter Hauge parafował z Milanem kontrakt, który będzie obowiązywał do 2025 roku. Suma transakcji nie została ujawniona, ale nieoficjalnie włoskie media podają, że włoski klub zapłacił za piłkarz 5 milionów euro.

“AC Milan ma przyjemność ogłosić podpisanie kontraktu z Jensem Petter Hauge z FK Bodoe / Glimt” – czytamy w oficjalnym komunikacie przedstawiciela Serie A na jego oficjalnej stronie internetowej.

“Norweski napastnik dołącza do Rossonerich, wiążąc się umową do 30 czerwca 2025 r. Zawodnik będzie grał w koszulce z numerem 15” – czytamy dalej.

Młodzieżowy reprezentant Norwegii w trakcie trwającej kampanii zaliczył trzy mecze w eliminacjach do Ligi Europy, w których zdobył trzy bramki, notując również dwie asysty. W drużynie narodowej Norwegii do lat 21 piłkarz zaliczył jak na razie cztery spotkania, w których zanotował jedno trafienie.

Komentarze