Milan rozmawia z Realem ws. dwóch zawodników

Brahim Diaz
Brahim Diaz PressFocus

AC Milan prowadzi rozmowy z Realem Madryt w sprawie transferu dwóch zawodników. Rossoneri są zdecydowani na zatrzymanie w zespole wypożyczonego Brahima Diaza oraz są zainteresowani sięgnięciem po Alvaro Odriozolę.

  • AC Milan jest zainteresowany zatrzymaniem na dłużej w zespole wypożyczonego z Realu Madryt Brahima Diaza
  • Oba kluby prowadzą rozmowy w sprawie przedłużenia wypożyczenia i dodania do niego opcji definitywnego transferu
  • Na celowniku włoskiego klubu znalazł się również inny piłkarz Królewskich Alvaro Odriozola

Milan chce Brahima Diaza i Odriozolę

Jak informuje Il Corriere dello Sport rozmowy Rossonerich z Królewskimi w sprawie transferu Brahima Diaza są na zaawansowanym etapie. W Mediolanie są bardzo zadowoleni z postawy hiszpańskiego ofensywnego pomocnika, który w sezonie 2020/21 zdobył siedem bramek i zanotował cztery asysty w 39 występach we wszystkich rozgrywkach.

Brahim Diaz do Milanu trafił na zasadzie wypożyczenia, ale bez opcji definitywnego transferu. Teraz obie strony prowadzą rozmowy w sprawie przedłużenia wypożyczenia z opcją jego wykupienia latem 2022 roku. Wówczas Rossoneri musieliby wyłożyć 20-25 milionów euro.

W rozmowach, które z Realem Madryt prowadzi dyrektor Milanu Paolo Maldini pojawiło się również nazwisko innego zawodnika. Klub z San Siro chętnie sprowadziłby do swojego zespołu hiszpańskiego obrońcę Alvaro Odriozolę, który nie może liczyć na regularne występy w drużynie Królewskich. W zakończonym sezonie wystąpił w zaledwie 16 meczach.

Czytaj również: Giroud coraz bliżej Mediolanu. Jest porozumienie

Komentarze