Milan gotowy na przedłużenie umów ze swoimi zawodnikami

Gianluigi Donnarumma
Gianluigi Donnarumma fot. Grzegorz Wajda

AC Milan według informacji Corriere dello Sport jest gotowy, aby omówić temat przedłużenia kontraktów z Gianluigim Donnarummą oraz Hakanem Calhanoglu. Umowy obu zawodników wygasają z końcem czerwca przyszłego roku.

Czytaj dalej…

AC Milan ostatnio był skoncentrowany na wzmocnieniach swojego zespołu w trakcie okienka transferowego. Fakt, że te zostało już zamknięte, sprawia, że teraz sternicy Rossonerich mogą zająć się sprawami przedłużenia kontraktów z poszczególnymi graczami.

Nie jest żadnym nadużyciem stwierdzenie, że Gigi Donnarumma jest filarem zespołu z Lombardii. Na dzisiaj trudno wyobrazić sobie Milan bez reprezentacyjnego bramkarza. Warto zaznaczyć, że agent Włocha Mino Raiola jest już w Mediolanie w celu omówienia kwestii nowego kontraktu, w którym ma być zawarta klauzula, satysfakcjonująca każdą ze stron.

Czas na realizowanie planów

W podobne sytuacji co Donnarumma jest w klubie z miasta mody Turek Hakan Calhanoglu. Zawodnik w drużynie Stefano Pioliego jest jedną z kluczowych postaci, więc priorytetem jest obecnie dla działaczy Milanu przedłużenie umowy z 26-latkiem.

Przypomnijmy, że Hakan Calhanoglu trafił do teamu z Lombardii z Bayeru Leverkusen w 2017 roku. Milan wyłożył wówczas ponad 23 miliony euro na transfer z udziałem 48-krotnego reprezentanta Turcji.

Komentarze