Media: Rangnick w Milanie do 2023 roku

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Ralf Rangnick według doniesień Sport Mediaset wkrótce zostanie nowym opiekunem AC Milanu. Niemiecki trener ma podpisać z klubem z Lombardii umowę na trzy lata, zostając nie tylko trenerem pierwszej drużyny, ale również dyrektorem sportowym.

Czytaj dalej…

Rangnick już dawna łączony jest przez media z pracą w ekipie z miasta mody. Cały czas jednak pod znakiem zapytania stało to, jaką rolę będzie pełnił w klubie.

Rano Tuttosport podało do publicznej wiadomość komunikat, że Niemiec porozumiał się z Milanem. Tymczasem kilka godzin później więcej szczegółów ujawnił Sport Mediaset.

Ivan Gazidis dopnie swego

W związku z powyższym w ciągu 10 dni Rangnick ma rozstać się z grupą Red Bulla, rezygnując jednocześnie ze stanowiska szefa operacji piłkarskich.

61-latek ma parafować umowę z Milanem na trzy lata z opcją przedłużenia o kolejny rok. Dzięki kontraktowi z mediolańczykami Rangnick będzie mógł liczyć na zarobki w wysokości pięciu milionów euro rocznie.

Wraz z przybyciem Niemca do klubu z Lombardii przesądzone wydaje się, że z Milanem będą musieli się pożegnać: Stefano Pioli, Ricky Massara i legenda klubu Paolo Maldini.

Komentarze