Media: Milan zaczyna działać ws. Rebicia i Jovicia

Ante Rebić
Ante Rebić fot.Grzegorz Wajda

Fali Ramadani agent Ante Rebicia i Luki Jovicia spotkał się z przedstawicielami władz AC Milanu, czyli Paolo Maldinim i Rickym Massarą. Celem spotkania było omówienie tematu przyszłości obu zawodników.

Czytaj dalej…

Chorwat Rebic do ekipy z miasta mody jest wypożyczony z Eintrachtu Frankfurt na dwa lata. Na podobnych zasadach do ekipy z Bundesligi trafił z kolei Andre Silva. Warto jednak podkreślić, że w umowach zawodników nie ma uzgodnionych klauzuli zakupu.

Wkrótce Rebic i Jovic znów w jednym klubie?

W związku z powyższym ostatnio światło dzienne ujrzała wiadomość, że Ramadani zjadł obiad z dyrektorami Rossonerich, Maldinim i Massarą. Agent reprezentanta Chorwacji chciał wyjaśnić między innymi kwestię związane z tym, że w przypadku wykupienia Rebicia przez Milan, to 50 procent sumy za transfer będzie musiało trafić na konto ACF Fiorentiny.

Znany menedżer piłkarski nie omawiał jednak tylko tematu transferu definitywnego Rebicia, ale również ewentualnego pozyskania Serba Jovicia przez włoski klub. Napastnik aktualnie broni barw Realu Madryt, ale ten nie spełnia pokładanych w nim nadziei.

Nowa/stara era w Milanie

Warte podkreślenia jest również, że wspominane wyżej doniesienia potwierdzają, że w mediolańskim klubu nastaje nowa era, która opiera się na tym, że znów za kwestie budowy kadry zespołu odpowiadają Maldini i Massara, co jest następstwem tego, że ostatecznie do Milanu nie trafi Ralf Rangnick.

Komentarze