Media: Milan zaczął rozmowy z agentem Rebicia i Jovicia

Ante Rebić
Ante Rebić fot.Grzegorz Wajda

Od kilku tygodni włoskie media spekulowały, że AC Milan planuje wykupić Ante Rebicia z Eintrachtu Frankfurt. Wygląda na to, że działacze Rossonerich zaczęli wykonywać kroki w tej sprawie. Dzisiaj miało dojść do spotkania działaczy Milanu z agentem piłkarza, sugeruje TuttoMercatoWeb.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że między włoską ekipy a klubem z Bundesligi doszło do wymiany zawodników. Szeregi mediolańczyków wzmocnił Rebić, z kolei do ekipy z Frankfurtu nad Menem dołączył Andre Silva, który w Milanie nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

Milan upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu?

Za interesy Rebicia odpowiada Fali Ramadani, co jest ważne, bo w ostatnim czasie przedstawiciel Serie A zainteresował się również tematem pozyskania Luki Jovicia z Realu Madryt. Serb nie zaaklimatyzował się w szeregach Królewskich, co może zwiastować rychłą zmianę otoczenia przez piłkarza.

Wierząc włoskim środkom masowego przekazu, że ewentualny przyszły trener Rossonerich w osobie Ralfa Rangnicka wymyślił sobie atak Milanu Jovic-Rebic, to niewykluczone, że już zostały podjęte ruchy w tej sprawie.

Dodajmy, że serbski napastnik w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 16 spotkaniach hiszpańskiej ekstraklasy, notując w nich tylko dwa trafienia. Jovic trafił do Realu za 60 milionów euro, mogąc liczyć na zarobki na poziomie pięciu milionów euro rocznie.

Komentarze