Media: Milan nie sprzeda Hakana Calhanoglu zimą

Hakan Calhanoglu
Hakan Calhanoglu fot. Pier Marco Tacca / Anadolu Agency/ Sport Pict

AC Milan według najnowszych informacji La Gazzetta dello Sport nie bierze pod uwagę rozstania z Hakanem Calhanoglu w styczniu. Nawet w przypadku, jeśli Turek nie zdecyduje się na parafowanie nowej umowy.

Czytaj dalej…

AC Milan od jakiegoś już czasu prowadzi rozmowy z zawodnikiem i jego menedżerem w sprawie nowej umowy. Jak na razie do porozumienia nie doszło, mimo że Hakan Calhanglu to ostatnio jedna z pierwszoplanowych postaci w szeregach teamu Stefano Pioliego.

Obecny kontrakt piłkarza wygasa z klubem z Lombardii z końcem czerwca przyszłego roku. W związku z tym, że Turek nie doszedł jeszcze do porozumienia z Milanem w sprawie nowego kontraktu, to już w styczniu będzie mógł prowadzić rozmowy z ewentualnym nowym pracodawcą.

Najpopularniejszy włoski dziennik sportowy przekonuje jednak, że mediolański klub jest gotowy zatrzymać zawodnika zimą w klubie, ryzykując to, że ten może odejść z Milanu za darmo po zakończeniu sezonu. Tym samym Rossoneri nie zamierzają sprzedać reprezentanta Turcji w trakcie najbliższej sesji transferowej.

Dodajmy, że według serwisu Transfermarkt.de rynkowa wartość Hakana Calhanoglu szacowana jest na 30 milionów euro. 26-latek w tej kampanii wystąpił łącznie w 14 meczach, notując w nich cztery trafienia i cztery asysty.

Komentarze