Media: Milan chce Milenkovicia, Fiorentina proponuje Chiesę

Federico Chiesa
Federico Chiesa fot. Grzegorz Wajda

AC Milan według najnowszych informacji włoskiej prasy wyraża zainteresowanie pozyskaniem Nikoli Milenkovicia. Kłopot w tym, że klub z Toskanii niechętnie podchodzi do tematu rozstania z piłkarzem. Fiorentina jest jednak gotowa dojść do porozumienia z mediolańczykami w sprawie ewentualnego transferu z udziałem Federico Chiesy.

Czytaj dalej…

AC Milan pod batutą Stefano Pioliego dąży do tego, aby wzmocnić się w defensywie. Na celowniku Rossonerich znalazł się jeden z piłkarzy Violi. Niemniej sternicy klubu z Florencji nie wyrażają zainteresowania sprzedażą Serba Milenkovicia.

Trudne negocjacje na linii Mediolan-Florencja

La Gazzetta dello Sport podje jednak, że Fiorentina jest otwarta na to, aby sprzedać Włocha Chiesa. Reprezentant kraju co prawda ma umowę ważną z Fioletowymi do 2022 roku, ale władze Violi nie chcą ryzykować utraty zawodnika na zasadzie wolnego transferu, stąd już teraz są gotowi podjąć rozmowy w sprawie sprzedaży Włocha.

Urodzony w Genui zawodnik to wychowanek Fiorentiny. Chiesa w szeregach Violi zaliczył łącznie 150 spotkań, w których zdobył 33 bramki, notując również 24 asysty.

Transfermarkt.de wycenia ofensywnie usposobionego piłkarza na 48 milionów euro.

Komentarze