Lazio zaczęło poważne rozmowy ws. Kumbulli?

Piłkarze Hellas Werona
Piłkarze Hellas Werona fot. Grzegorz Wajda

Jeszcze kilka tygodni temu wydawać się mogło, że Marash Kumbulla zasili szeregi Interu Mediolan. Najnowsze doniesienia włoskich mediów wskazują jednak, że na głównego faworyta do pozyskania piłkarza Hellas Werona wyrasta SS Lazio.

Czytaj dalej…

Klub z Wiecznego Miasta jest gotowy sfinalizować temat pozyskania Albańczyka do 30 czerwca. Zupełnie inaczej ma się sprawa z klubem z Lombardii, który przekonuje, że potrzebuje więcej czasu.

Warto zaznaczyć, że zainteresowanie Kumbullą wyraża też Juventus FC, ale na dzisiaj najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że 20-latek zasili szeregi rzymian lub mediolańczyków.

Rzymianie wykorzystają ospałość Interu i Juve?

Szczególnie wariant związany ze stołecznym klubem jest bardzo realny, bo prezydent Lazio w osobie Claudio Lotito miał w czwartkowe popołudnie przeprowadzić rozmowy dotyczące transferu z udziałem Kumbulli ze sternikiem Gialloblu Maurizio Settim.

Dodajmy, że Albańczyk posiadający włoski paszport ma kontrakt z klubem z miasta miłości ważny do 2022 roku. W trakcie trwającej kampanii zawodnik wystąpił łącznie w 21 meczach, notując w nich jedno trafienie.

Komentarze