Media: Kolarov chce dołączyć do Interu

Aleksandar Kolarov
Aleksandar Kolarov fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Alekandar Kolarov może tego lata zmienić barwy klubowe. Włoscy dziennikarze sugerują, że serbski piłkarz może wkrótce zamienić AS Romę na Inter Mediolan.

Czytaj dalej…

Aleksandar Kolarov ma co prawda 35 lat, ale wciąż może wiele zaoferować klubom nie tylko z Włoch. Zawodnik słynie ze swojej zadziorności i dobrze egzekwowanych stałych fragmentów gry.

Kolarov trafi pod skrzydła charyzmatycznego Włoch?

Nie dziwi zatem, że Serb znalazł się na celowniku Antonio Conte. Co prawda głównym celem Nerazzurrich do wzmocnienia lewej strony defensywy był Emerson Palmieri. Oczekiwania Chelsea za zawodnika są jednak zbyt duże dla Interu, więc wicemistrzowie Serie A zaczęli rozglądać się za innymi rozwiązaniami.

Inter nie rezygnuje z pozyskania Messiego!

Najnowsze doniesienia włoskich mediów wskazują, że Inter może spróbować pozyskać Kolarova. Urodzony w Belgradzie zawodnik jest podobno otwarty na zmianę przynależności klubowej.

Wszechstronność mocnym punktem 35-latka

Za ewentualnym transferem Kolarova do Interu przemawiać może to, że były zawodnik Manchesteru City może grać zarówno jako obrońca w trzyosobowej formacji preferowanej przez byłego selekcjonera reprezentacji Włoch, jak i na skrzydle.

Obecna umowa Kolarova z rzymianami obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Zawodnik według medialnych na Półwyspie Apenińskim zgodził się już na transfer do teamu z miasta mody. Aby jednak finalizacja transakcji mogła dojść do skutku, to musi dojść do porozumienia między Romą a Interem w sprawie sumy odstępnego. Transfermarkt.de wycenia zawodnika na pięć milionów euro.

Komentarze