Media: Juventus zaczął działać ws. Locatelliego

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Manuel Locatelli niebawem może zasilić szeregi Juventusu FC, sugerują włoskie media. Zawodnik ma trafić do ekipy z Piemontu z US Sassuolo. We wtorek podobno doszło do spotkania przedstawicieli mistrzów Serie A z działaczami Neroverdich.

Czytaj dalej…

22-latek w ostatnim czasie łączony jest przez włoską prasę z różnymi klubami. Najbardziej zdeterminowani w temacie pozyskania zawodnika wydają się przedstawiciele Starej Damy, którzy już zaczęli dążyć do tego, aby pozyskać piłkarza.

Juventus kolejnym klubem Włocha?

Dziennikarz Sky Sport Italia Gianluca Di Marzio ujawnił, że dyrektor sportowy turyńskiego klubu Fabio Paratici spotkał się już z dyrektorem generalnym Sassuolo Giovannim Carnevalim, omawiając warunki ewentualnej transakcji z udziałem zawodnika.

Przypomnijmy, że Locatelli trafił na stałe do teamu z regionu Emilia-Romania w minionym roku z AC Milanu za 12,5 miliona euro. Wcześniej piłkarz grał w Sassuolo na zasadzie wypożyczenia. W szeregach Czarno-zielonych zawodnik wystąpił łącznie w 65 meczach, notując w nich trzy trafienia.

Locatelli nie ukrywał w medialnych przekazach, że chce zmienić klub na mocniejszy. W przypadku przeprowadzki do Juve urodzony w Lecco piłkarz miałby wzmocnić drugą linię Bianconerich.

Komentarze