Media: Juventus rozważa sprzedaż Dybali

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

La Gazzetta dello Sport sugeruje na swoich łamach, że Juventus FC jest otwarty na ewentualny transfer z udziałem Paulo Dybali, ale pod warunkiem, że pojawi się chętny, który wyłoży na transakcję z udziałem Argentyńczyka mniej więcej 100 milionów euro.

Czytaj dalej…

26-letni piłkarz w trakcie kampanii 2019/2020 we włoskiej ekstraklasie zdobył 11 bramek, notując też 11 asyst. Dybala jest jednym z ulubieńców dla fanów Starej Damy.

Stara Dama oczekuje kroci za Argentyńczyka

Tymczasem popularny włoski dziennik sportowy sugeruje, że Juventus rozważa sprzedaż argentyńskiego napastnika, ale tylko wtedy, gdy pojawi się chętny gotowy wyłożyć 90-100 milionów euro za Dybalę.

Latem minionego roku dużo spekulowało się w mediach o transferze Dybali z Juve do Manchesteru United. Ostatecznie do transakcji z udziałem zawodnika nie doszło. W każdym razie najbardziej prawdopodobnym kierunkiem w przypadku ewentualnego rozstania zawodnika z Juve, jest właśnie Premier League.

Czas w Turynie pasmem sukcesów

Przypomnijmy, że Argentyńczyk trafił do Juve z US Palermo w 2015 roku za 40 milionów euro. Dybala z ekipą z Piemontu wygrał już pięć razy mistrzostwo Serie A, trzykrotnie Puchar Włoch i dwa razy Superpuchar Włoch.

Komentarze