Media: Godin lada moment zakotwiczy w Cagliari

Atletico Madryt po triumfie w Lidze Europy
Atletico Madryt po triumfie w Lidze Europy fot. Mustafa Yalcin /Anadolu Agency / Hepta / Spor

Diego Godin wkrótce powinien dołączyć do Cagliari Calcio, sugerują media na Półwyspie Apenińskim. Urugwajski defensor podobno doszedł do porozumienia z Interem Mediolan w sprawie rozwiązania swojego kontraktu.

Czytaj dalej…

Diego Godin według doniesień CalcioMercato.com, SportItalia i Sky Sport Italia zapewnił sobie pakiet odpraw, dzięki czemu może już myśleć o związaniu się z nowym pracodawcą. Dodajmy, że doświadczony obrońca w lipcu minionego roku związał swoją przyszłość z klubem z Lombardii, podpisując z nim kontrakt do 2022 roku.

Szczegóły rozwiązania umowy Diego Godina nie zostały ujawnione. Wiadomo jednak, że dzięki kontraktowi piłkarz mógł liczyć jeszcze na 5,5 miliona euro za sezon. Można się zatem domyślać, że część z tej sumy trafi na konto 34-latka.

Godin opuści Inter, a Vidal wzmocni team z miasta mody

Włoscy dziennikarze podają, że wkrótce Urugwajczyk ma związać swoją przyszłość z klubem z Sardynii. Diego Godin ma parafować umowę z Cagliari, dzięki czemu zawodnik zostanie czwartym Urugwajczykiem w tym klubie.

Fakt, że Diego Godin rozstanie się z Interem, pozwoli jednocześnie sternikom Nerazzurrich pozyskać Arturo Vidala. Sky podaje, że Chilijczyk może zostać zawodnikiem teamu z miasta mody już jutro, gdy odbędą się kolejne rozmowy związane ze sfinalizowaniem transakcji z udziałem reprezentanta Chile.

Komentarze