Media: Glik i Gervinho lada moment w Benevento

Kamil Glik
Kamil Glik fot. Grzegorz Wajda

Po pozyskaniu Loica Remy’ego wszystko wskazuje na to, że wkrótce świeżo upieczony beniaminek Serie A w postaci Benevento Calcio zasilą dwaj kolejni zwodnicy. Wielce prawdopodobne, że do ekipy z południa Włoch trafi reprezentant Polski.

Czytaj dalej…

Pod skrzydła Filippo Inzaghiego ma trafić Kamil Glik, który dołączy do Benevento z AS Monaco. Tym samym polski defensor wróci na Półwysep Apeniński, co sugeruje Corriere dello Sport. Przypomnijmy, że w przeszłości polski piłkarz bronił barw między innymi Torino FC.

Beniaminek podbija mercato

Kolejnym zawodnikiem, mającym wzmocnić szeregi teamu z Kampanii, jest z kolei Gervinho. Iworyjczyk do teamu z Kampanii ma trafić z Parmy Calcio, do której trafił w 2018 roku. 33-latek zaliczy najpewniej swój trzeci klub w Serie A, mając podpisać z Benevento umowę na trzy lata. Odnotujmy, że pierwszą ekipą we Włoszech dla zawodnika była AS Roma.

Powyższe doniesienia dają jasno do zrozumienia, że sternicy Czarownic intensywnie pracują nad wzmocnieniami swojego zespołu, nie chcąc być dostarczycielem punktów w kolejnej kampanii Serie A. Dodajmy, że Benevento po dwóch latach przerwy wraca do najwyższej klasy rozgrywkowe we Włoszech.

Komentarze