Media: Fiorentina odrzuciła propozycję Milanu

Serie A
Serie A

Corriere della Sera donosi na swoich łamach, że ACF Fiorentina odrzuciła pomysł wymiany piłkarzy z AC Milanem, która miała polegać na tym, że do Rossonerich miał się udać Nikola Milenkovic, a w przeciwnym kierunku Lucas Paqueta. Klub z Toskanii oczekuje po prostu 40 milionów euro za swojego piłkarza, co jest jednak kwotą zbyt dużą dla klubu z Lombardii.

Czytaj dalej…

Milan miał plan, aby w zamian za Milenkovicia zaoferować Violi brazylijskiego piłkarza. Kłopot w tym, że Fiorentina nie jest przekonana do tego, że Paqueta może być wart 40 milionów euro

Transfer możliwy, ale przy spełnieniu konkretnego warunku

W związku z powyższym klub z Florencji jest otwarty na rozstanie ze swoim kluczowym zawodnikiem, ale pod warunkiem, że wpłynie do jej kasy suma 40 milionów euro w gotówce, nie biorąc pod uwagę żadnych alternatywnych rozwiązań.

Warto zaznaczyć, że nie tylko klub z czerwona-czarnej części Mediolanu jest chętny na pozyskanie zawodnika z Fiorentiny. Milenkovic znajduje się również na celowniku Interu Mediolan oraz kilku ekip z Premier League.

Przewartościowana wycena Fiorentiny?22-letni zawodnik ma kontrakt ważny z Fiorentiną do końca czerwca 2022 roku. Rynkowa wartość zawodnika szacowana jest według Transfermarkt.de na 24 miliony euro. Przypomnijmy, że Serb w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 41 meczach, w których zdobył pięć bramek.

Komentarze