Media: Dybala i Juve pewni porozumienia

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Jeszcze dzisiaj informowaliśmy, że zniecierpliwiony w sprawie nowego kontraktu, jest Paulo Dybala, który udzielił w tej sprawie wypowiedzi stacji CNN. Tymczasem znany włoski dziennikarz i korespondent Goal.com Romeo Agresti zajmujący się Juventusem FC sugeruje, że argentyński napastnik jest bardzo blisko porozumienia z Juve w sprawie nowej umowy.

Czytaj dalej…

Rozmowy sterników mistrzów Serie A a Dybalą mają postępować w dobrym kierunku, zgodnie z oczekiwaniami kibiców Starej Damy. Argentyńczyk ma konkretne oczekiwania w kontekście swojego kontraktu i wygląda na to, że Juventus je spełni. Jednym z punktów kontraktu ma być zachowanie koszulki z numerem “10”, niezależnie od tego, kto dołączy do Juve.

Solidna podwyżka dla napastnika Juve

Dybala z klubem z Piemontu ma parafować umowę, dzięki której będzie mógł zarabiać 12 milionów euro. Napastnik Bianconerich mógłby tym samym liczyć na znaczną podwyżkę. Przypomnijmy, że aktualnie zawodnik inkasuje 7,5 miliona euro w szeregach przedstawiciela Serie A.

Dodajmy, że Juventus już w piątek wróci do gry po koronapauzie. W swoim pierwszym meczu turyński team zmierzy się na swoim stadionie z AC Milanem w Pucharze Włoch. Pierwszy gwizdek sędziego w starciu Pucharu Włoch zaplanowany jest na godzinę 21:00.

Komentarze