Media: Cavani coraz bliżej Romy

Edinson Cavani
Edinson Cavani fot. Foto Olimpik

Edinson Cavani wciąż według medialnych doniesień może zasilić szeregi AS Romy. Najnowsze informacje w sprawie przyszłości 33-latka wskazują, że ten jest blisko uzgodnienia warunków indywidualnych z klubem z Wiecznego Miasta.

Czytaj dalej…

Urugwajski zawodnik jest wolnym piłkarzem po tym, jak wygasł jego kontrakt z Paris Saint-Germain z końcem czerwca. Cavani może zatem prowadzić negocjacje z dowolnym klubem, który jest zainteresowany jego pozyskaniem.

Przypomnijmy, że reprezentant Urugwaju w przeszłości grał już w Serie A, broniąc barw Palermo i SSC Napoli. Tymczasem w 2013 roku zawodnik za ponad 64 miliony euro dołączył do ekipy ze stolicy Francji.

Wszystko rozstrzygnie się we wtorek lub w środę?

Urugwajski dziennikarz Sebas Giovanelli podaje na łamach Twittera, że agent piłkarza w przyszłym tygodniu ma spotkać się z przedstawicielami klubu z Półwyspu Apenińskiego, w którego trakcie ma dojść do podpisania stosownej umowy.

Dodajmy, że Cavani znajduje się też w kręgu zainteresowania takich klubów jak Inter Mediolan, czy Newcastle United. W kontekście przyszłości zawodników mówiono też o jego ewentualnym transferze do jednego z klubów z MLS.

Komentarze