Mandragora może wrócić do Juve

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Juventus jest bliski zawarcia porozumienia w sprawie pozyskania Rolando Mandragory z Udinese Calcio, podaje CalcioMercato.com. Włoch w przeszłości był już piłkarzem ekipy z Piemontu, z którą rozstał się w 2018 roku.

Czytaj dalej…

Juventus chce pozyskać Mandragorę, mimo że ten leczy kontuzję zerwania więzadeł krzyżowych. Tym samym na dzisiaj nie jest znany termin powrotu zawodnika do gry. Mistrz Włoch zapewnił sobie jednak możliwość odzyskania piłkarza, sprzedając go do klubu z Udine latem 2018 roku i z tej opcji chce skorzystać.

Powrót do Juve po dwóch latach?

Klub z Piemontu ma odzyskać zawodnika, wykładając 26 milionów euro za 23 latka. Mandragora ma zostać jednak natychmiast wypożyczony do Udinese, gdzie będzie miał spędzić sezon 2020/2021.

Przypomnijmy, że obecna umowa zawodnika urodzonego w Neapolu obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. W szeregach Udinese piłkarz wystąpił łącznie w 64 spotkaniach, w których strzelił sześć goli, notując też cztery asysty.

Włoscy dziennikarze twierdzą, że transakcja dotycząca transferu Mandragory do Juve ma zostać sfinalizowana w najbliższych dniach.

Komentarze