Lazio z posiłkami z Man City?

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Włoskie środki masowego przekazu donoszą, że przedstawiciele SS Lazio dali Davidowi Silvie kolejne 24 godziny na podjęcie decyzji w sprawie transferu. Warto jednak podkreślić, że nie tylko ofensywny piłkarz jest łączony z klubem z siedzibą na Stadio Olimpico. Niewykluczone, że do Lazio dołączy również Nicolas Otamendi.

Czytaj dalej…

David Silva podobno już ustalił warunki indywidualnego kontraktu, co miało mieć miejsce w minionym tygodniu. Zawodnik jednak wciąż nie podpisał umowy z Lazio.

Wtorek dniem decyzji

Hiszpański piłkarz aktualnie pozostaje wolnym piłkarzem, gdyż wygasł już jego kontrakt z Man City. Dzisiaj natomiast piłkarz został ciepło pożegnany przez klub z Etihad Stadium, który postawił pomnik z jego wizerunkiem pod stadionem.

Tymczasem według ostatnich doniesień z Włoch, dyrektor sportowy rzymian w osobie Igliego Tare zdecydował się przedłużyć ultimatum o kolejne 24 godziny, więc Silva ma czas do jutra na udzielenie odpowiedzi.

Nie tylko David Silva może trafić pod skrzydła Inzaghiego z Man City

Il Messaggero podaje z kolei, że sternicy Lazio pracują też nad pozyskaniem obrońca Otamendiego, który niedawno był bliski transferu do Valencii CF. Ostatecznie transakcja nie doszła do skutku, gdyż hiszpański klub ma kłopoty finansowe. 32-latek szuka zatem innego miejsca na kontynuowanie swojej kariery.

O ile David Silva jest już wolnym zawodnikiem, to Otamendi ma kontrakt ważny z przedstawicielem Premier League do 2022 roku.

Komentarze