Lazio wyznaczyło termin na odpowiedź od Davida Silvy

David Silva
David Silva fot. Razvan Pasarica / SPORTPICTURES

Wciąż nie ostał sfinalizowany transfer Davida Silvy z Manchesteru City do SS Lazio. Media na Półwyspie Apenińskim wskazują, że przedstawiciele Orłów wyznaczyli na dzisiaj ostateczny termin dopięcia transakcji, chcąc otrzymać od piłkarza odpowiedź w związku z transferem.

Czytaj dalej…

Po odpadnięciu ekipy Josepa Guardiolai z Ligi Mistrzów hiszpański piłkarz pozostał wolnym zawodnikiem. Jednocześnie David Silva może w tygodniu związać swoją przyszłość z Lazio.

Ostatnio włoska prasa podawała jednak, że były reprezentant Hiszpanii nie odpowiadał na telefony ze strony stołecznego klubu, co zrodziło spekulacje, że David Silva zaczął rozważać inne oferty i zmienił zdanie w sprawie swojej ewentualnej przeprowadzki do teamu z Wiecznego Miasta.

Kończy się cierpliwość rzymian

Tymczasem La Gazzetta dello Sport podaje na swoich łamach, że Lazio wyznaczyło termin na podjęcie decyzji przez piłkarza. Jeśli dzisiaj rzymianie nie otrzymają w odpowiedzi podpisanych dokumentów, to wycofają się z tematu dotyczącego transferu z udziałem Hiszpana.

Dodajmy, że David Silva ma parafować według środków masowego przekazu umowę na trzy lata z przedstawicielem Serie A, dzięki czemu rocznie zawodnik będzie wraz z bonusami mógł inkasować cztery miliony euro.

David Silva na mocy kontraktu w szeregach Lazio będzie mógł też korzystać z osobistego kierowcy, czy prywatnego odrzutowca, aby mógł odwiedzać swoją rodzinę w Hiszpanii.

Komentarze